Wyniki głosowania na listy do Sejmu — gmina
Uprawnionych: 8171, kart wydano: 4671, głosów ważnych: 4448, frekwencja: 57,2%.
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ2234 50,2%
KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI805 18,1%
TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE632 14,2%
KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ273 6,1%
BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY258 5,8%
NOWA LEWICA190 4,3%
POLSKA JEST JEDNA56 1,3%
| Lista / kandydat | Głosy | % |
|---|---|---|
| PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 2234 | 50,2% |
| KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI | 805 | 18,1% |
| TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | 632 | 14,2% |
| KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ | 273 | 6,1% |
| BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | 258 | 5,8% |
| NOWA LEWICA | 190 | 4,3% |
| POLSKA JEST JEDNA | 56 | 1,3% |
Wyniki głosowania na listy po obwodach do Sejmu — obwody
| Obwód | Siedziba | Uprawnieni | Frekwencja | BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | TRZECIA DROGA POLSKA | NOWA LEWICA | PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I | KOALICJA OBYWATELSKA PO | POLSKA JEST JEDNA | RUCHU DOBROBYTU I | NORMALNY KRAJ | ANTYPARTIA | RUCH NAPRAWY POLSKI | MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Urząd Miejski w Białej Piskiej, ul. Sikorskiego 21A, 12-230 Biała Piska | 1185 | 57,6% | 45 (6,8%) | 80 (12,2%) | 31 (4,7%) | 323 (49,1%) | 31 (4,7%) | 142 (21,6%) | 6 (0,9%) | — | — | — | — | — |
| 2 | Szkoła Podstawowa w Białej Piskiej, ul. Moniuszki 7, 12-230 Biała Piska | 1637 | 63,9% | 72 (7,1%) | 154 (15,2%) | 48 (4,7%) | 399 (39,4%) | 53 (5,2%) | 263 (26,0%) | 24 (2,4%) | — | — | — | — | — |
| 3 | Świetlica w Pogorzeli Wielkiej, Pogorzel Wielka 13C, 12-230 Biała Piska | 261 | 46,7% | 4 (3,6%) | 15 (13,5%) | 3 (2,7%) | 62 (55,9%) | 7 (6,3%) | 20 (18,0%) | 0 (0,0%) | — | — | — | — | — |
| 4 | Sołeckie Centrum Kultury w Drygałach, Drygały ul. Kościuszki 4, 12-230 Biała Piska | 1536 | 56,0% | 47 (5,7%) | 158 (19,2%) | 31 (3,8%) | 406 (49,3%) | 50 (6,1%) | 123 (14,9%) | 8 (1,0%) | — | — | — | — | — |
| 5 | Szkoła Podstawowa w Skarżynie, Skarżyn 19, 12-230 Biała Piska | 442 | 53,8% | 11 (5,0%) | 21 (9,5%) | 10 (4,5%) | 142 (64,0%) | 20 (9,0%) | 13 (5,9%) | 5 (2,3%) | — | — | — | — | — |
| 6 | Świetlica wiejska w Świdrach Kościelnych, Świdry Kościelne 9, 12-230 Biała Piska | 449 | 48,3% | 10 (5,0%) | 19 (9,5%) | 9 (4,5%) | 131 (65,8%) | 9 (4,5%) | 17 (8,5%) | 4 (2,0%) | — | — | — | — | — |
| 7 | Świetlica wiejska w Kumielsku, Kumielsk 5, 12-230 Biała Piska | 718 | 58,4% | 9 (2,2%) | 44 (11,0%) | 2 (0,5%) | 283 (70,6%) | 35 (8,7%) | 27 (6,7%) | 1 (0,2%) | — | — | — | — | — |
| 8 | Zespół Szkół Nr 1 w Białej Piskiej, ul. Sienkiewicza 16, 12-230 Biała Piska | 573 | 58,5% | 24 (7,4%) | 42 (13,0%) | 7 (2,2%) | 163 (50,3%) | 27 (8,3%) | 57 (17,6%) | 4 (1,2%) | — | — | — | — | — |
| 9 | Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim, Bemowo Piskie ul. Generała Bema 1A, 12-230 Biała Piska | 756 | 57,9% | 18 (4,3%) | 62 (14,8%) | 37 (8,9%) | 172 (41,1%) | 25 (6,0%) | 101 (24,2%) | 3 (0,7%) | — | — | — | — | — |
| 10 | Świetlica wiejska w Rakowie Małym, Rakowo Małe 1B, 12-230 Biała Piska | 150 | 46,7% | 8 (13,6%) | 7 (11,9%) | 1 (1,7%) | 37 (62,7%) | 2 (3,4%) | 4 (6,8%) | 0 (0,0%) | — | — | — | — | — |
| 11 | Świetlica Wiejska w Orłowie, Orłowo 18A, 12-230 Biała Piska | 464 | 52,4% | 10 (4,5%) | 30 (13,6%) | 11 (5,0%) | 116 (52,7%) | 14 (6,4%) | 38 (17,3%) | 1 (0,5%) | — | — | — | — | — |